Kredīts pret Auto

Naudas kredīts pret auto ķīlu Latvijā ir pieejams ikvienam auto īpašniekam, kura kredīts pret auto ķīlu - lombardstransporta līdzeklis nav vecāks par 20 gadiem un ir tiesīgs pārvietoties pa Latvijas ceļiem. Ieķīlājot automašīnu, Tu joprojām varēsi turpināt ar to braukt. Naudu saņemsi jau 1 darba dienas laikā.  Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

pieteikties kredītam pret auto ķīlu internetā
Pieteikšanās aizdevumam internetā ir BEZ MAKSAS. Atbilde tavā epastā 1 stundas laikā.  Ja līgums apmierina, paraksti to elektroniski (ar ibankas lietotāja pieejas datiem) vai uzņēmuma birojā. (Šobrīd spēkā Akcija – sāc atmaksāt no 3. mēneša.)

Nosacījumi kredīta saņemšanai

Patlaban internetā pieejamais kredīts pret auto ķīlas nodrošinājumu ir kļuvis lētāks nekā tā dēvētie “ātrie aizdevumi”, jo auto kalpo kā garantija kredītsaistību izpildei. Galvenie nosacījumi aizdevuma piešķiršanai:

  • kredīta atmaksas termiņš no 1 mēneša līdz 5 gadiem;
  • aizdevuma summa no 200 eur līdz 15000 eur (maks. 90% no auto novērtējuma);
  • auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem (jābūt derīgai OCTA, tehniskai apskatei);
  • aizņemoties virs 5000 eur, nepieciešama KASKO apdrošināšana;
  • vari ieķīlāt līzingā paņemto automašīnu, pie nosacījuma, ka neatmaksātā auto līzinga summa ir neliela (aizpildi pieteikumu, lai uzzinātu savas iespējas);
  • aizdevuma atmaksa pirms termiņa bez komisijas maksas un līgumsoda (atmaksā ātrāk un ietaupi).

Procentu likme katram klientam tiek noteikta individuāli un ir atkarīga no aizņēmēja kredītvēstures, ienākumiem, auto novērtējuma, kredīta atmaksas termiņa un aizņēmuma summas. Slēdzot līgumu būs jāmaksā komisijas maksa par dokumentu noformēšanu (visas izmaksas būs redzamas līgumā).

Kā ieķīlāt savu auto ?

Aizdevuma saņemšana ir salīdzinoši vienkārša un ietver vairākas secīgas darbības:

  • aizpildi anketu (skat. informāciju iepriekš) – jānorāda pamatdati par sevi un auto, kā arī kontaktinformācija;
  • paraksti līgumu (elektroniski vai uzņēmuma birojā);
  • reģistrē auto kā nodrošinājumu kredīta saņemšanai (jāparaksta nodrošinājuma pilnvara CSDD, izmaksas ap 30 eur);
  • saņem naudu (pēc dokumentu nokārtošanas, nauda tiks pārskaitīta uz tavu bankas kontu).

Turpini lietot savu auto un katru mēnesi pārskaiti līgumā noteikto summu uz aizdevēja bankas kontu (saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku). Kad saistības būs nokārtotas varēsi rīkoties ar auto bez ierobežojumiem – pārdot, iznomāt, dāvināt vai ieķīlāt atkārtoti.

Kā atmaksāt parādu

Aizņemties vienmēr ir vieglāk nekā atdot naudu. Kredīti var būt izdevīgi, jo ļauj tikt pie lielākas summas, bet parādu atmaksāt pakāpeniski. Nešaubīgi ērtākais veids, kā atmaksāt aizdevumu ir internetbanka. Ja nevēlies katru mēnesi veikt naudas pārskaitījumu, apstiprini savā i bankā automātisko maksājumu. Tas palīdzēs izvairīties no termiņu neievērošanas, bet, ja iepriekš jau zini, ka kādā mēnesī var gadīties kavēšanās ar saistību izpildi, pabrīdini. Atklātums un godīgums tiek novērtēts vienmēr, arī finanšu darījumos. Nobeigumā – ātrais kredīts pret auto ķīlas garantiju jeb auto lombards ir samērā labs piedāvājums auto īpašniekiem Rīgā un visā Latvijā. Aizdevums pieejams jau no 18 gadiem uz ilgāku termiņu un ar zemākām procentu likmēm nekā prasa ātrie aizdevumi internetā. Visātrāk nauda tiek pārskaitīta Swedbank, Nordea, kā arī Citadel un DNB bankas klientiem, jo tieši šajās kredītiestādēs ir konts aizdevējam.